Sugestii
E drept, nu mă pot abține să nu dau sfaturi, sau să îmi las aici păreri despre ce și cum am putea să mai aranjăm o haină pe noi. Nu trebuie să bată nimeni din palme, știu că ceea ce îmi place mie nu place și altora. Știu că maniera mea vestimentară este, uneori, ca o expresie golașă pe care unii nu prea o înțeleg. Cert e că în ziua de azi nu există limite sau rezumare... Îmbraci multe, așa, insațiabil, cât să te bucuri de toate rochiile diafane din garderoba ta, de pantalonii vărateci sau toate bluzele tale multe combinate cu tot ce poți- de la mărgelele colorate, poșete cu aspect impetuos, tocuri cu aspect impetuos și multe alte accesorii care nu vor lăsa lumea să vadă prin tine. BUUUUN... Am fost aseară la un eveniment unde oamenii erau îmbrăcați în haine bune și scumpe, în haine frumoase și ieftine, emiteau păreri și fapte în pantofii lor cei mai cei, se uitau la alții cu admirație sau cu repulsie, femeile toate perfecte, cel puțin așa le vedeam eu, bărbații speriați de va...






